O NAS
Nasza firma zajmuję się szeroko pojętą renowacją mebli — są to w szczególności fronty meblowe, drzwi oraz inne elementy drewniane. Główną metodą, jaką wykorzystujemy w naszej pracy, jest malowanie natryskowe. Poprzez lakierowanie odzyskujemy dawny blask powierzonych nam mebli, dodatkowo jesteśmy w stanie zmienić ich kolor na dowolny wskazany przez klienta.
 
Często zmiana starych mebli takich jak drzwi czy nawet cała kuchnia wiąże się z dużym wydatkiem.
Dzięki kompleksowej renowacji i lakierowaniu jesteśmy, w stanie uzyskać efekt nowości za niewielką część kwoty, jaką trzeba przeznaczyć na zakup nowych mebli.
 
Praca z meblami oraz przeprowadzanie procesu renowacji, w którym wysłużone przedmioty zyskują kolejne lata życia, sprawiają nam mnóstwo satysfakcji, a zadowolony klient utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca jest wartościowa. Z tego powodu do każdego klienta mamy indywidualne podejście, a o każdy mebel dbamy jak o swój własny.
 
Wychodzimy klientowi naprzeciw, dlatego oferujemy także transport przedmiotów i mebli oraz ich montaż i demontaż. Innymi słowy, kompleksowo dbamy, aby zleceniodawcy, którzy zdecydowali się na nasze usługi, byli usatysfakcjonowani ze współpracy. W ten sposób cała usługa może być zrealizowana od A do Z, a klient w tym czasie nie musi nawet wstawać ze swojego ulubionego krzesła (chyba że wymaga renowacji ;))
 
Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości produktów i lakierów do drewna — bo o każdy mebel dbamy jak o swój własny.
 
Każdy mebel, który wyjdzie spod naszej ręki
wygląda jak nowy

Renowacja + Laboratorium

Renowacja, czyli to na czym znamy się najlepiej

Laboratorium, czyli kreatywna strona naszej pracy